Agencja Pracy KS PERSONAL SERVICE

   Szczegóły oferty nr 97

Stanowisko:Miejsce pracy:Data dodania oferty:
JavaScript DeveloperPoznań2015-03-11

Szczegóły Oferty:

Obecnie poszukujemy:

  • Osoby chcącej udowadniać, że Javascript nie jest językiem scriptkiddies

  • Umysłu ścisłego z duszą artysty, dla którego ograniczenia są wyzwaniem

  • Człowieka, którego dewiza życiowa to: "Uczę się, więc jestem"

na stanowisko:

JavaScript Developer

Zadania:

  • Praca przy tworzeniu i rozwijaniu narzędzi do badania zachowań użytkowników

  • Pisanie modularnego kodu w JavaScripcie tak, by móc po pół roku się go nie wstydzić,

  • Praca w teamie - dzielenie się wiedzą i zdobywanie jej od innych tak - by efekty Twojej pracy były zrozumiałe przez resztę zespołu i na odwrót

Wymagania:

  • Znajomość CSS oraz rozumienie sposobu interpretacji selektorów przez przeglądarkę

  • Korzystanie z zaawansowanych selektorów

  • Znajomość JavaScript na poziomie closure i wzorca modułu AMD (implementacja: require.js)

  • Doświadczenie w budowaniu single-page-webapp

Nie wymagane:

  • Ukończenie kursów, posiadanie certyfikatów

Mile widziane:

  • Aktywne konto na github i/lub deviantcie i/lub innym serwisie dla ludzi twórczych.

  • Zainteresowanie użytecznością i UX design

  • Doświadczenie w tworzeniu architektury front-endowej i komunikacji przez API RESTowe

  • Doświadczenie z Nodejs i Angular

Oferta:

  • Realny wpływ na to co i jak robisz i będziesz robić.

  • Wygodne szybkie stanowisko komputerowe i odpowiednią infrastrukturę potrzebną przy tworzeniu oprogramowania.

  • Dostęp do firmowej biblioteczki.

  • Pracę na pełny etat i w jednym projekcie na raz.

  • Specjalnie wydzielony czas na rozwijanie projektów wedle własnego pomysłu

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres: malgorzata.malinowska@eastservice.pl wpisując „JSD/2014” w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

   Copyright by KS Personal Service 2012-2013 (c) Wszelkie prawa zastrzeżone!  Strona stworzona przez: F&A MEDIA