Agencja Pracy KS PERSONAL SERVICE

   Szczegóły oferty nr 84

Stanowisko:Miejsce pracy:Data dodania oferty:
LAMINIARZ, LAKIERNIK, STOLARZ, MALARZAurich2014-06-23

Szczegóły Oferty:

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

LAMINIARZ, LAKIERNIK, STOLARZ, MALARZ

Miejsce pracy: Aurich

ZADANIA:

- prace przy produkcji łopat do wiatraków

- praca z żywicą poliestrową, epoksydową, włóknem szklanym lub pomoc przy wykończeniu produktów (szlifowanie, polerowanie)

OCZEKIWANIA:

- wykształcenie kierunkowe mile widziane

- doświadczenie zawodowe

- przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego!

- własny samochód – nie jest to warunek konieczny

- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

- gotowość do podjęcia pracy za granicą

OFERTA:

- stawka godzinowa od 10,61 € brutto/godz.

- zakwaterowanie zorganizowane, pokoje dwuosobowe

- koszt zakwaterowania 150 – 175 € miesięcznie

- praca zmianowa, częste nadgodziny

- możliwość wyjazdu w grupach kilkuosobowych

- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:

malgorzata.furtak@ksps.com.pl

wpisując „ARR/2014” lub nazwę stanowiska w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

   Copyright by KS Personal Service 2012-2013 (c) Wszelkie prawa zastrzeżone!  Strona stworzona przez: F&A MEDIA