Agencja Pracy KS PERSONAL SERVICE

   Szczegóły oferty nr 256

Stanowisko:Miejsce pracy:Data dodania oferty:
Pomocnik elektryka – bez doświadczenia!Niemcy2015-12-21

Szczegóły Oferty:

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

pomocnik elektryka – bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Mannheim, Niemcy

PODSTAWOWE ZADANIA:
- pomoc przy montażu i instalacjach elektrycznych
- nie wymagamy doświadczenia w pracach elektrycznych

OCZEKIWANIA:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- samodzielność, elastyczność, wysoka motywacja do pracy,
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

OFERTA:
- wynagrodzenie: 10,61€ brutto/h + 30€ diety,
- rozpoczęcie pracy 10.12.2015
- umowa na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem i świadczeniami (Kindergeld)

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres:
biuro@ksps.com.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

   Copyright by KS Personal Service 2012-2013 (c) Wszelkie prawa zastrzeżone!  Strona stworzona przez: F&A MEDIA