Agencja Pracy KS PERSONAL SERVICE

   Szczegóły oferty nr 195

Stanowisko:Miejsce pracy:Data dodania oferty:
Sprawdzona praca dla elektryków od zaraz! (+ język niemiecki)Niemcy2015-06-30

Szczegóły Oferty:
KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Sprawdzona praca dla elektryków od zaraz! (+ język niemiecki)

ZADANIA:
montaż, demontaż tras kablowych,
wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
prace elektryczne przy budowach domów prywatnych, budynkach użyteczności publicznej
diagnoza i naprawa usterek

WYMAGANIA:
doświadczenie pracy w zawodzie min. 3 lata,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
prawo jazdy kat. B,
własne auto do dyspozycji będzie dużym atutem

OFERTA:
stawka godzinowa: od 11 € brutto na godzinę (wyższa w zależności od kwalifikacji)
przynajmniej 40€ dodatku za przepracowany dzień
niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem,
mieszkanie organizowane przez pracodawcę (opłacane samodzielnie z otrzymywanych diet)
możliwość podjęcia długofalowej współpracy,
opieka polskojęzycznych konsultantów
sprawdzony pracodawca zatrudniający

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres: rekrutacja@ksps.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

   Copyright by KS Personal Service 2012-2013 (c) Wszelkie prawa zastrzeżone!  Strona stworzona przez: F&A MEDIA